Get Free Samples? Give us a call: +86 13173291019

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi një prodhues dhe ne kemi fabrika vet.

Përse kemi zgjedhur kompaninë tuaj?

We have more 10 years of experiences in wood chipper, hammer mill and other woodworking machineries and guarantee  high quality products and competitive price and good aftersale service.

Where is your factory located? How can I visit here?

Fabrika jonë ndodhet në Chang shan Industrial Park, Zou ping, Shandong Province, China

It is near Qingdao port.

Ajo që certifikatat që kemi?

Kompania jonë ka kaluar certifikimin ISO9001-2008 cilësisë, sigurisë CE dhe certifikimin e cilësisë së BE-së.

How long is your warranty period of the machine quality?

Një vit (llogaritur nga pajisjet arrin anën e konsumatorit).

Will you send engineers to guide the installation of the machine?

Yes, we will send one engineer to guide the installation.

 Request Information Na kontaktoni