Get Free Samples? Give us a call: +86 13173291019

Na kontaktoni

Shandong Pengfuda Mbrojtjen e Mjedisit Teknologjia Co, Ltd

Adresë

Changshan Industrial Park, Zouping, Binzhou, Shandong Province

E-mail

        chengna@sdpfdm.com

        shimei@sdpfdm.com

telefon

        Mob: +86 13173291019

                +86 13021528581

Tel:  +86-0543-4818685

 

orë

Monday-Saturday: 8am to 5pm
Sunday: Closed

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne


Request Information Na kontaktoni