Get Free Samples? Give us a call: +86 13173291019

Контактирајте не

Шандонг Pengfuda заштита на животната средина технологија копродукции, ООД

адреса

Changshan Индустриски парк, Zouping, Binzhou, провинцијата Шандонг

Е-пошта

        chengna@sdpfdm.com

        shimei@sdpfdm.com

телефон

        Mob: +86 13173291019

                +86 13021528581

Tel:  +86-0543-4818685

 

часа

Monday-Saturday: 8am to 5pm
Sunday: Closed

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас


Барање Информации Контакт