Big discounting Hydraulic Wood Log Splitter - Comprehensive crusher FD1250-500 – Pengfuda
Feedback (2)
Big discounting Hydraulic Wood Log Splitter - Comprehensive crusher FD1250-500 – Pengfuda Detail:
Brand Name: Pengfuda
Model Number: FD1250-500
Power Type: Electric
Application:waste plastic bottles,waste PVC products
Working system
Type grooved chain plate transmit Rotor diameter 800mm
model FD1250-500 capacity 3-5 ton /hour
Feed-in power 5.5kw*2 Feed-in size 1250*500mm
Chain plate width 1250mm Main power 110-132kw
Transmit length 5000mm Chip length As customer required